دانلود فصل 2 سریال آسپرین

گرگ و میش ِ نشسته در سَر ِ من زوزه های رسیده ای داری گرگ ها هم که از تو می ترسند چشمهای دریده ای داری چشمهایت چقدر سگ دارند در تو یک جور هاری ِ مزمن گرگ یعنی که دشمنی خونی طرح ِ یک ارتباط ِ ناممکن در تو چیزی نشسته نا مفهوم مثل گرگ ِ به قُلّه چسبیده من،سگ ِ مهربان ِ گلّه ی خود با جنونی که تخت خوابیده

دانلود همه قسمت های فصل 2 سریال جدید «آسپرین» بدون تگ آرم تبلیغاتی با لینک مستقیم آسپرین 2 ساخته فرهاد نجفی با کیفیت بالا عالی HD 1080p , 720p + نسخه کم حجم موبایلی دانلود رایگان کامل تمامی پارت های فصل دوم سریال اکشن آسپرین بدون نیاز به خرید اشتراک ویژه VIP Free , full & direct Download Aspirin New Iranian series Season 2 by Farhad Najafi ژانر: معمایی - جنایی سال ساخت: 95 | پخش: ؟ سرپرست نگارش فیلمنامه : فرهاد نجفی نویسنده: وحید حسن زاده - حمید سلیمی - سمیه تاجیک تهیه‌ کننده و کارگردان: فرهاد نجفی | پخش: موسسه هنرنمای پارسیان بازیگران سریال آسپرین 2 علیرام نورایی، مجید صالحی، همایون ارشادی، فرخ نعمتی، زیبا بروفه، روناک یونسی

احتمال به تو رسیدن ِ من احتمالی همیشه تاریک ست گرگ با سگ؟!چه نسبت ِ دوری احتمالا" به صفر نزدیک ست لمس تو معضلی همیشگی ست معضلی با جویدن ِ ناخُن سگ به یک تکّه استخوان قانع گرگ اما؟! به من نگاه نکُن، مَردی آرام در من افتاده یک سگ ِ مهربان که ولگرد ست یک زن شورشی ست در بغلت گرگ در تو چه کارها کرده ست!

دانلود فصل 2 سریال آسپرین

دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها